Themage (8.x-1.02) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Submitted by !username on !datetime
it: Inviato da !username il !datetime

en: Highlighted
it: Evidenziato
