ABC (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Block settings
sr: Подешавања Блока

en: n/a
sr: нема

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Color
sr: Боја

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
