A/B Test UI (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Test
ar: الاختبار

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط
