A/B Test UI (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Test
fa: آزمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Active
fa: فعال

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Base URL
fa: آدرس پایه
