A/B Test UI (8.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Save
da: Gem

en: Active
da: Aktiv

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Created:
da: Oprettet:
