A/B Test UI (8.x-1.0-beta7) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Active
ro: Activ

en: Inactive
ro: inactiv

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Variations
ro: Variații
