A/B Test UI (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Save
lt: Saugoti

en: Status:
lt: Būsena:

en: Active
lt: Aktyvus

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Created:
lt: Sukurta:
