Academic Applications (8.x-1.0-beta10) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: default
ru: по умолчанию

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Add workflow
ru: Добавить документооборот

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация

en: Bundle
ru: Набор

en: Upload form
ru: Форма загрузки

en: Workflows
ru: Рабочие процессы

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет "@label".
