Academic Applications (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره

en: Bundle
fa: بسته
