Access by Reference (3.0.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Bundle
ro: Pachet

en: Reference type
ro: Tipul referinței

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
