Access by Reference (3.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Extra
ru: Дополнительно

en: Delete?
ru: Удалить?

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Bundle
ru: Набор

en: Reference type
ru: Тип связи

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет "@label".
