Access by Reference (8.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Bundle
lt: Paketas
