Access by Reference (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Delete?
fa: حذف؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Bundle
fa: بسته
