Access Conditions (2.0.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
