Access unpublished (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Link
ne: लिङ्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Unlimited
ne: असिमित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
