Access unpublished (8.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Link
id: Tautan

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Changed
id: Berubah

en: Entity type
id: Jenis Entity
