Access unpublished (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Link
lt: Nuoroda

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Entity type
lt: Entity tipas
