Access unpublished (8.x-1.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
