Access unpublished (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Copy
az: Köçür

en: About
az: Haqqında

en: Route
az: Marşrut

en: Entity type
az: Varlıq növü
