Account Modal (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Register
id: Daftar

en: Login
id: Masuk

en: About
id: Tentang

en: Profile type
id: Tipe Profil
