Account Modal (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Register
nl: Inschrijven

en: Login
nl: Inloggen

en: User page
nl: Profielpagina

en: Password reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: About
nl: Over

en: Profile type
nl: Profieltype

en: Dialog width
nl: Breedte dialoogvenster

en: Dialog height
nl: Hoogte dialoogvenster
