Account Modal (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Register
fr: S'inscrire

en: Cancel
fr: Annuler

en: Login
fr: Identifiant

en: Password
fr: Mot de passe

en: User page
fr: Page d'utilisateur

en: Password reset
fr: Réinitialisation du mot de passe

en: Language code
fr: Code de la langue

en: About
fr: À propos

en: Header blocks
fr: Blocs entête

en: Profile type
fr: Type de profil
