Account Modal (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Register
da: Opret konto

en: Cancel
da: Annullér

en: Password
da: Adgangskode

en: Page
da: Side

en: User page
da: Brugerside

en: Language code
da: Sprogkode

en: About
da: Om

en: Profile type
da: Profil type
