Account Modal (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: About
hi: के बारे में
