Account Settings Tab (3.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Password
az: Parol

en: Users
az: İstifadəçilər

en: About
az: Haqqında

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
az: Cari istifadəçi parolunu dəyişmək üçün hər iki sahəyə yeni parolu daxil edin.

en: Provide a password for the new account in both fields.
az: Hər iki sahədə yeni hesab üçün parol daxil edin.
