Account Settings Tab (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hy: Ձեր ներկայիս գաղտնաբառը փոխելու համար, մուտքագրեք նոր գաղտնաբառը երկու դաշտում էլ։

en: Provide a password for the new account in both fields.
hy: Երկու դաշտում էլ մուտքագրեք նոր հաշվի գաղտնաբառը։

en: Current password
hy: Ներկայիս գաղտնաբառը

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
hy: Պահանջվում է, եթե ցանկանում եք փոխել %mail-ը կամ %pass-ը ստորև: <a href=":request_new_url" title="Ուղարկեք գաղտնաբառի վերակայման հրահանգները էլփոստով:">Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը</a>:

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hy: Թույլատրված են որոշ հատուկ նիշեր, ներառյալ կետը (.), գծիկը (-), ապոստրոֆը ('), տակի գծիկը (_) և @-ի նշանը:
