Account Settings Tab (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Users
ar: المستخدمين

en: About
ar: حول

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ar: لتغير كلمة مرور المستخدم الحالية، أدخل كلمة المرور الجديدة في كلا الحقلين.

en: Provide a password for the new account in both fields.
ar: أدخل كلمة مرور للحساب الجديد في كلا الخانتين.

en: Current password
ar: كلمة المرور الحالية
