Account Settings Tab (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Users
fa: کاربران

en: About
fa: درباره

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fa: برای تغییر گذرواژه, گذرواژه جدید را در هر دو فیلد وارد کنید.

en: Provide a password for the new account in both fields.
fa: یک گذرواژه برای حساب جدید در هر دو فیلد بنویسید.

en: Current password
fa: گذرواژه کنونی
