Sign for acknowledgement (2.0.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Date
ur: تاریخ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Email
ur: ای میل

en: Filter
ur: فلٹر

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
