Sign for acknowledgement (8.x-1.0-beta6) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: status
ne: स्थिति

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Show only users where
ne: ती प्रयोगकर्ताहरूमात्र देखाउनुस जहाँ
