Sign for acknowledgement (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Layout
ar: التنسيق

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: status
ar: الحالة

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Other
ar: آخر

en: Users
ar: المستخدمين

en: Messages
ar: الرسائل

en: Cron throttle
ar: صمام الدورية

en: Show only users where
ar: لا تعرض إلا المستخدمين الذين

en: any
ar: أياً

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Current user
ar: المستخدم الحالي
