Acquia Claro (1.3.3) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Version
lt: Versija

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Header
lt: Antraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: System
lt: Sistema

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Red
lt: Raudona

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Green
lt: Žalia

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
