Acquia CMS Common (1.3.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما حق دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Embedded
fa: جایگذاری شده

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Medium
fa: متوسط

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: Administrator
fa: مدیر
