Acquia CMS Common (1.3.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: You are not authorized to access this page.
gu: તમને આ પ્રુષ્ઠ જોવાની પરવાનગી નથી

en: Node
gu: નોડ

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ
