Acquia CMS Common (1.6.0) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Table
ne: तालिका

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक
