Acquia CMS Common (2.1.6) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Media
ug: مېدىيا

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Page not found
ug: بەت تېپىلمىدى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش
