Acquia CMS Common (2.1.7) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Tags
nl: Labels

en: Categories
nl: Categorieën

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Active
nl: Actief

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Embedded
nl: Ingebed

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Card
nl: Kaart

en: Tag type
nl: Labeltype

en: Alert
nl: Alarm

en: You have been logged out due to inactivity.
nl: U bent uitgelogd wegens inactiviteit.

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Another request may be synchronizing configuration already.
nl: Waarschijnlijk is er op het moment een andere synchronisatie bezig.

en: View differences
nl: Verschillen bekijken

en: File added
nl: Bestand toegevoegd

en: File removed
nl: Bestand verwijderd

en: View changes of @config_file
nl: Wijzigingen van de @config_file bekijken

en: Editorial
nl: Redactioneel

en: Staged
nl: Gereed

en: Access denied!
nl: Toegang geweigerd!

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
nl: Gearchiveerd

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
nl: Archiveren

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren
