Acquia CMS Common (3.0.0) - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Page
lt: Puslapis

en: Module
lt: Modulis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Table
lt: Lentelė

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: author
lt: autorius

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: File added
lt: Failas pridėtas

en: File removed
lt: Failas pašalintas

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Name (A-Z)
lt: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt: Pavadinimas (Z-A)

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
