Acquia CMS Common (3.1.10) - en to bo translation catalogue (49 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: You are not authorized to access this page.
bo: ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདི་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་ཐང་མེད་པ།

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
