Acquia CMS Common (3.1.10) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Active
mk: Активно

en: - All -
mk: - Сите -
