Acquia Drupal Stater Kit Common (3.1.11) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: True
hy: Ճիշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: File added
hy: Ֆայլը ավելացված է

en: File removed
hy: Ֆայլը հեռացված է
