Acquia CMS Common (3.1.11) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: You are not authorized to access this page.
nn: Du har ikkje høve til å sjå denne sida.

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Table
nn: Tabell

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje

en: - All -
nn: - Alle -

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.
