Acquia CMS Common (3.1.11) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Page not found
sr: Страна није пронађена

en: Administrator
sr: Администратор

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: File added
sr: Датотека додата

en: File removed
sr: Датотека склоњена

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
