Acquia CMS Common (3.1.2) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Updated
bg: Обновено

en: You are not authorized to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Medium
bg: Среда

en: Media
bg: Медия

en: Table
bg: Таблица

en: Page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.
