Acquia CMS Common (3.1.2) - en to hr translation catalogue (40 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: Tags
hr: Oznake

en: Categories
hr: Kategorije

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Updated
hr: Osvježeno

en: You are not authorized to access this page.
hr: Nemate ovlasti pristupa ovoj stranici.

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Page
hr: Stranica

en: Module
hr: Modul

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Medium
hr: Srednji

en: Media
hr: Mediji

en: Widget
hr: Cinculator

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Grid
hr: Mreža

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Template ID
hr: ID predloška

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: Asc
hr: Uzlazno
