Acquia CMS Common (3.1.3) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: True
my: အမှန်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Table
my: ဇယား

en: author
my: စာရေးသူ

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး

en: - All -
my: - အားလုံး -
