Acquia CMS Common (3.1.5) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: File added
hy: Ֆայլը ավելացված է

en: File removed
hy: Ֆայլը հեռացված է
