Acquia CMS Common (3.1.8) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Table
ast: Tabla
