Acquia CMS Common (3.1.8) - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Page
eu: Orria

en: Module
eu: Modulua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Table
eu: Taula

en: author
eu: egilea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Grid
eu: Sareta

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Alert
eu: Alerta

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: File added
eu: Fitxategia gehituta

en: File removed
eu: Fitxategia ezabatuta

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu
