Acquia CMS Common (3.1.8) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Widget
sl: Gradnik

en: Table
sl: Tabela

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
